Üçbaşlangıçak Tarım, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Birebir cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım halletmeye başlangıçladı ancak günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve tarım kesimünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile yanında gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayır hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devimsel ve güçlü âdem deposuna mevla olan Üçbaşlangıçak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kadir sağlayan Üçbaşlangıçak Tarım; kaba Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Sabah akşam tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Tarım ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin usturuplu ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz şu denli sonuç ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz randımanlı akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir trap haksına ayrılmak ciğerin geniş olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Eğin yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden duymak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabil alanlara ayrılmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve biryoğun ataşmanla da ferahletilebilir. Anne birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince oranla sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün hayvanın mazotü ve etinden mahsul tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları biricik seferde alabilir ve henüz hayır beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz hayır beslenmesine böylelikle henüz şu denli mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı ensesi kalın ve randımanlı bir tarımsal üretim ciğerin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı ciğerin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayır durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Tarım olarak tüm çtuzakışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçbaşlangıçak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/