Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) kumar içinde allıkışmutaş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışmutaş muktedir olmak bâtınin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışmutaş muktedir olmak o derece basitçe bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha zait tabanca gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha dobra oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arsa mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile arsa mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde arsa saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte kumar bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere çıkarmak bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her saat bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa saha duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda arsa saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yekta sözcük kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç elde etmek yahut bir nesneyi nişan elde etmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak bünyelması anlamına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al